PKO Kredyt Samochodowy

Wiele osób jest przeświadczonych o tym, że PKO BP nie jest bankiem, który udzielałby kredytów samochodowych. Od pewnego czasu opinie tego typu nie znajdują jednak praktycznego uzasadnienia, oferta banku staje się bowiem coraz bardziej atrakcyjna również z punktu widzenia tych osób, które chcą wejść w posiadanie własnego auta.
Staje się to możliwe dzięki programowi Max Pożyczka Mini Rata, kredyt na dowolny cel można bowiem z powodzeniem przeznaczyć również na zakup samochodu.


Parse error: syntax error, unexpected ':' in /wp-content/plugins/allow-php-in-posts-and-pages/allowphp.php(373) : eval()'d code on line 1

Kredyt samochodowy PKO BP pozwala na uzyskanie wsparcia do 20 tysięcy złotych i umożliwia jego spłatę nawet w ciągu ośmiu lat, co sprawia, że jest to rozwiązanie szczególnie atrakcyjne z punktu widzenia tych osób, które muszą zmagać się z koniecznością ponoszenia szeregu wydatków. Całkowity koszt kredytu i wysokość raty można wyliczyć stosując kalkulator kredytowy – link u góry strony.

Klienci banku PKO BP mogą go uzyskać na uproszczonych zasadach przedstawiając jedynie dowód osobisty i oświadczenie o dochodach (dokument pochodzący z miejsca pracy nie jest wymagany), a i osoby „z zewnątrz” nie muszą martwić się o to, że będą musiały pojawić się w siedzibie banku z plikiem zaświadczeń i poręczycielem. Zaletą kredytu samochodowego PKO BP jest również krótki czas wydawania decyzji o jego przyznaniu.

GD Star Rating
loading...
PKO Kredyt Samochodowy, 7.0 out of 10 based on 7 ratings

2 komentarze

 1. nowe auto pisze:

  Witam. Powiedzcie tak naprawdę czy opłaca się brać kredyt na samochód w PKO BP? Chętnie poznam wszelkie opinie o tym kredycie samochodowym.
  Bo chyba tak max pożyczka do najtanszych nie nalezy?

 2. iwi pisze:

  Najlepszy kredyt samochodowy wg mnie ma BNP Paribas

  kredyt na pojazdy nowe oraz używane
  uproszczona procedura
  atrakcyjne oprocentowanie
  decyzję kredytową już w 2 godziny
  finansowanie do 110% wartości pojazdu
  możliwość skredytowania dodatkowego wyposażenia i ubezpieczania
  minimum formalności i odbiór samochodu nawet w dwa dni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *